środa, 21 listopada 2012

MyCork Artystycznie - Decoupage w Gazecie Polskiej

 Miło mi jest poinformować, że w "Gazeta Polska" nr 45 z 19.11.2012 r. została opublikowana  relacja z II warsztatów MyCork Artystycznie - Decoupage które ostanio prowadziłam i o których pisałam tutaj


Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem, co mnie bardzo cieszy :) Staram się aby każda pani znalazła w nich coś dla siebie, był już scrapbooking i robienie kartki okolicznościowej, decoupage i zdobienie przedmiotów. A w najbliższą niedzielę będzie szydełkowanie i robienie ocieplaczy na kubek, idealnych  na ciepłą herbatkę w długie zimowe wieczory :)


 Warsztaty poprowadzi Kot Bury a zapowiedź warsztatów możecie przeczytać na stronie stowarzyszenia MyCork. Ja  niestety zdolności do szycia i szydełkowania nie odziedziczyłam po mojej mamie, więc nie wiem czy po warsztatach będę miała Wam się czym pochwalić ;)
Pokaże na pewno prace innych koleżanek, które takie zdolności mają :)
Wiecej zdjęć z warsztatów możecie zobaczyć tutaj

4 komentarze:

  1. ja bym z chęcią poszła na takie warsztaty ze scrapbookingu, ale w mojej okolicy na razie żadnego nie ma. Wszystkie były w okolicach września, października, ale nie poddaję się i jestem czujna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. to koniecznie daj znać, czy wyszło Ci ;)

    OdpowiedzUsuń