czwartek, 26 kwietnia 2012

Malowanie Arki

Dzisiaj z Anią i Moniką członkami Stowarzyszenia MyCork oraz z Martą z bloga Maremi's Small Art spotkałyśmy się na wspólnym malowaniu Arki, którą potrzebuje na spotkanie dla dzieci "W Arce" podczas Dni Kultury Chrześcijańskiej w Cork, które wraz z Piotrem koordynuje.

Były z nami też dwie mniejsze pomocnice, Nikola i Emilka, które dzielne wytrwały do późnych godzin nocnych a wcześniej towarzyszył nam Adaś z 3 miesięczną siostrą Emilką.
Spotkanie dla dzieci ma odbyć się co prawda dopiero za tydzień w niedzielę ale namalowanie takiego formatu wymaga trochę czasu. Dzięki dziewczynom powstała taka arka :)

która bardzo mi się podoba :) i która bez nich w kilka godzin na pewno by nie powstała.
Podczas naszej pracy nawet natura nam sprzyjała i za oknem powstała piękna tęcza :)

Na koniec powstał mały dylemat czy to białe tło zamalowywać na jasno-niebiesko czy zostawić białe? Głosy były podzielone pól na pól więc na razie tło zostawiłyśmy białe.
A Wy jak myślicie?

Aniu, Martuś i Moniko bardzo, bardzo Wam dziękuje za przemiłe spotkanie i za Waszą wielką pracę. Bez Was taka piękna Arka by nie powstała.
Wielkie podziękowania kieruję też do Witka za cenne wskazówki :)

Z Martą dokonałyśmy wymianki, dostałam cudne rzeczy które zaprezentuje wkrótce :)
Choć z Martą spotkałam się dopiero drugi raz to mam wrażenie jakbym znała ją lata :) jest niesamowicie ciepłą i otwartą osobą :) Martuś jeszcze raz dziękuję za niesamowite prezenty i wspólne spotkanie :)

9 komentarzy:

 1. Arka wyszła super :)
  Co do tła to sama nie wiem, może byłoby tego za dużo, a z drugiej strony może byłoby bardziej jednorodnie i kolorowo bo czegoś w tym białym tle brakuje. Chyba ci nie pomogłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne są takie spotkania! Arka wspaniała... zdolne macie rączki Kobitki. Co do tła... to moim zdaniem fajnie by było gdyby jakieś było... tylko ja nie mam pojęcia czy niebieskie czy też jakieś inne. Wtedy obraz byłby skończony :) Oczywiście moje zdanie to tylko sugestia ! Pozdrawiam gorąco

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym może zamalowała na takie delikatny niebieski...czy ja wiem...Piękna jest tak czy inaczej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczną Arkę namalowałyście :) Pozdrawiam słonecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana Agusiu, ja takze chcialam Ci podziekowac za fantastyczny wieczor. Potwierdzam Twoja slowa :) rozmawiajac z Toba mam wrazenie jakbym znala Cie wieki cale ! Trzymaj kciuki za niedziele i widzimy sie we wtorek :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Czadowa wam ta arka wyszła! ja bym zostawiła białe tło:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Arka piękna.Mnie podoba się takie białe tło ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna arka Wam wyszła! Co do tła to pozostawiłabym białe skoro już chmurki są niebieskie :) Pozdrowionka! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna,okazała Arka!Naprawdę serce rośnie jak się widzi współpracę Polaków za granicą!Ale z Tego co widzę jesteś w tym specjalistką!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń