poniedziałek, 7 grudnia 2015

Mikołajki

6 grudnia  wcieliłam się w rolę anioła i zorganizowałam Mikołajki z My Little Craft World dla dzieci z Cork.
Spotkanie z Mikołajkiem miało formę mini przedstawienia. Dzieci zostały przywitane i nauczyły się piosenki z pokazywaniem "Pada śnieg" 


Następnie anioły opowiedziały dzieciom o biskupie Mikołaju oraz opiwedziały dlaczego 6 grudnia otrzymuje się prezenty. Po opowieści aniołów dzieci tańczyły w rytm piosenki "Jedzie Mikołaj"
Nagle w sali zapaliło się czerwone światło, rozległa się muzyka "Bal Szatana" i do sali wpadły dwa diabły, które chciały wystraszyć dzieci.


Diabły mówiły dzieciom, że nie ma Mikołajka i nie dostaną żadnych prezentów. Do akcji wkroczyły anioły i przegoniły diabły. Następnie dzieci wysłuchały historii świętego Mikołaja.
W końcu zawitał długo oczekiwany gość święty Mikołaj. Dzieci przywitały świętego piosenką z pokazywaniem o biskupie Mikołaju. 


Święty Mikołaj przybył zmęczony i przekazał aniołom kilka listów od dzieci do przeczytania, różne były prośby dzieci. Niektórzy chcieli cukierki inni zabawki natomiast święty Mikołaj pochwalił jeden list, chłopca który nie chciał nic dla siebie tylko prosił o zdrowie dla rodziny.


Po pytaniach do świętego Mikołaja wszystkie dzieci wraz ze świętym Mikołajem, aniołami i diabłami zatańczyli wspólny taniec. 


Po tańcu nastąpiło wręczenie dzieciom prezentów, każde dziecko otrzymało zestaw kreatywny oraz słodycze,


Po rozdaniu paczek wszyscy uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.


Impreza ta powstał dzięki pomocy moich przyjaciół, którzy wcieli się w rolę, anioła Gertruda, diabłów Ani i Ewa i Mikołaja, Krzysia.


Więcej zdjęć z Mikołajek można zobaczyć TUTAJ
 W lokalnej prasie również został opublikowany artykuł :)


W tym rok jak co roku byłam grzeczna wiec święty Mikołaj do mnie zawitał :)
Przyniósł mi piękny i oryginalne prezenty :)


Dostała dwie bombki metalowe z przed pięćdziesięciu lat oraz mydełko ozdobione metod decoupage

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza