niedziela, 18 grudnia 2016

Spotkanie ze świętym Mikołajem z My Little Craft World

W tym roku podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowałam spotkanie ze świętym Mikołajem dla polskich dzieci mieszkających w Cork. Dlatego na chwilę zostałam pomocnicą świętego Mikołaja i pakowałam paczki dla dzieci.


W paczce znalazły się słodycze oraz drewniany aniołek do ozdobienia. Wszystkie chętne dzieci mogą wziąć udział w konkursie: należy ozdobić dowolną techniką tego aniołka, zrobić zdjęcie swojej pracy i do końca stycznia przesłać je e-mailem na adres: craftworldcork@gmail.com. Najlepsze prace zostaną nagrodzone ;-)


W niedzielę 18 grudnia b.r., My Little Craft World zaprosiło wszystkie dzieci na Mikołajki, które miały miejsce w Maldron Hotel w Cork. Na dzieci czekał Anioł,  który zaprosił je do wspólnej zabawy. Nagle pojawiły się Diabły które próbowały okłamać dzieci twierdząc że nie ma św. Mikołaja i że dzieci czekają właśnie na nie, oraz że mają dla nich prezenty. Faktycznie, miały ze sobą worek który jednak okazał się workiem na śmieci, którymi Diabły próbowały obdarowywać dzieci.


 Anioł  czyli ja :) szybko przegonił Diabły


 Po chwili pojawił się prawdziwy Święty Mikołaj, który z olbrzymim workiem pełnym prezentów zasiadł na honorowym miejscu.


Każde dziecko otrzymało od Mikołaja paczkę i miało niecodzienną  możliwość zadać świętemu Mikołajowi pytanie.


Po rozdaniu wszystkich prezentów święty Mikołaj wspólnie z dziećmi zatańczył.
Więcej zdjęć ze spotkania z Mikołajem można zobaczyć TUTAJ

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza