sobota, 29 listopada 2014

Artystyczne urodziny u Tatiany :)

Dzisiaj byłam na  urodzinach u Tatiany która prowadzi bloga Tiny handmade. Tatiana zaprosiła również Żanetę, Kasię, Anię i Kamilę z grupy MyCork Artystycznie. Wszystkie dziewczyny są kreatywne i zajmują się rękodziełem. Ania z bloga Kot Bury to nasza mistrzyni od szydełka a Kamila z bloga Fajna Mysza  od nietypowych kartek 3D :)


Tatiana zorganizowała artystyczne urodziny i dzisiaj po raz pierwszy pod okiem Tatiany i Kamili wykonałyśmy przepiękne bombki 3D. Najwięcej czasu zajęło nam złożenie modelu papierowego domku, który wymaga dużej cierpliwości :)


Kolejnym krokiem było wykonanie zimowego, śnieżnego krajobrazu, który umieściłyśmy w plastikowych przezroczystych bombkach. W miłej atmosferze przy babskich rozmowach powstały przepiękne prace :)


Urodzinowe spotkanie bardzo udane, dowiedziałam się nowych rzeczy o technikach rękodzieła, Tatiana wyjaśniła mi kilka różnic odnośnie rodzajów tuszy do stemplowania i embrossingu na gorąco :)


Odwiedziłyśmy również pracownie Tatiany :) wydawało mi się, że to ja mam wykupiony cały artystyczny sklep ;) jednak pracownia Tatiany jest przynajmniej równie wyposażona jak moja :) Fajnie jest spotykać się razem i tworzyć, więc mam nadzieję, że wkrótce to powtórzymy :)


Dziękuję Tatiana za zaproszenie i jej mężowi za zdjęcia :)

6 komentarzy:

 1. Ja nie mogę wyjść z podziwu jakie nam cuda wyszły :D Z moją chyba dzisiaj będę spała :D Zakochałam się w niej hehe. Warto się było pomęczyć, co?? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To było bardzo miłe, kreatywne spotkanie. Do zobaczenia na nastepnych :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga, super relacja. Ja również dziękuję za spotkanie. Bomki śliczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. No w taki sposób urodziny mogłabym obchodzić codziennie:)))))))
  Super pomysł.
  Najlepsze życzenia dla Jubilatki.
  Bombki prezentują się wspaniale.
  Serdeczności moc posyłam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo oryginalnie spędzone urodziny. Tyle kreatywnych i fajnych dziewczyn w jednym miejscu...to rzadkość.

  OdpowiedzUsuń