środa, 19 marca 2014

III warsztaty dla dzieci i ryżowa koniczynka

W ostatnią niedziela była u mnie bardzo pracowita, do południa prowadziłam zajęcia artystyczne dla dzieci w My Litlle Craft World a po południu uczestniczyłam w zajęciach MyCork Artystycznie, gdzie uczyłam się hatu krzyżykowego. Wieczorem natomiast relaksowałam się na irlandzkim kabaretonie w którym wystąpili: Ceazary Pazura, Jerzy Kryszak, Marian Opania oraz kabarte Smile.


W trakcie trzecich warsztatów artystycznych dla dzieci w Cork, organizowanych przez My Little Craft World, z okazji nadchodzącego Dnia św. Patryka mali artyści poznali legendę o świętym Patryku oraz odpowiedź na pytanie, dlaczego koniczynka jest symbolem Irlandii?


Na zajęciach plastycznych mali artyści wyklejali ryżem koniczynkę która jest symbolem Irlandii a następnie pomalowali ją zieloną farbą.


 Po zajęciach plastycznych dzieci wykonały z kolorowych pudrowych cukierków własną słodką bransoletkę z koniczynką.


W trakcie warsztatów odbyły się również zabawy ruchowe, każde dziecko otrzymało drobny poczęstunek
i napój.
Następne zajęcia odbędą się już za dwa tygodnie tj. 30 marca b.r. dzieci wykonywały małe arcydzieła z papierowych talerzyków. Zapraszamy zapisy: craftworldcork@gmail.com
Więcej zdjęć z warsztatów można zobaczyć TUTAJ

1 komentarz:

  1. Moje życie codzienne to praca z dziećmi o 30 lat. Mimo tego, że już wysiadam fizycznie, to w dalszym ciągu lubię tą pracę, za jej twórcze doznania i piękno przebywania z drugim człowiekiem. Fajne zajęcia prezentujesz.
    Pozdrówki.

    OdpowiedzUsuń