wtorek, 31 grudnia 2013

Minął kolejny rok

Minął kolejny rok

 "Jaki był ten rok, co darował, co wziął 
Czy wyniósł mnie pod niebo, czy zrzucił na dno 
Jaki był ten rok, czy coś zmienił czy nie 
Czy był tylko nadzieją na dobre i złe..

Kolejne 365 dni za nami, tyle się wydarzyło, choć wielkich zmian u mnie nie było. Były dni pełne słońca i radości ale bywały też te pochmurne i smutne.
Co nam przyniesie Nowy Rok? zobaczymy za rok, na pewno niesie nadzieję, że to co nam się nie udało zrealizować w tym, zrobimy w przyszłym roku i że nasze marzenia się spełnią, czego sobie i Wam życzę :)

Ostani dzien roku kończę niebieskim akcentem, bo nie mogłoby być inaczej :) w końcu jesteście w Niebiesko Mi :) To słodki bukiet w niebieskościach w kieliszku, to tak zimowo i sylwestrowo.


Ja niestety sylwestra spędzam w pracy, tak wypadło ale za to od jutra będę świętować Nowy Rok aż przez tydzień z mamą i bratem  :) Wam Wszystkim życzę udanej zabawy.


Na koniec tej ostatniej notki w tym roku chciałabym podziękować Wszystkim moim blogowym koleżankom i przyjaciołom, za każde Wasze ciepłe słowo pozostawione w komentarzu, które sprawia, że czuję Waszą obecność.

Dziękuję Wszystkim, moim bliskim i przyjaciołom, również tym,  którzy jeszcze czekaja na mnie w Polsce za każdym razem kiedy przyjeżdzam, szczególnie dziekuję Anecie, Adze i Tomkowi :) za Waszą obecność.

Pozdrawiam Wszystkim moich obserwatorów i czytelników bardzo serdecznie Wam dziekuje że jesteście i chcecie mnie czytać :)

Miłej zabawy i do kolejnego spotkania już w Nowym Roku :)

Daj ludziom wiary... Idz juz Nowy Roku - tak mówi Rok Stary i znika... z lza w oku.

8 komentarzy:

 1. Wszystkiego co najlepsze na Nowy rok Ci życzę!! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego naj, naj w Nowym Roku życzę :) Roku pełnego pomysłów, inspiracji i kolejnych niesamowitych dzieł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wślad za Gałczyńskim-aby Nowy Rok był Dobrym Czasem! A Tobie Droga Przyjaciółko- niechaj Ci się darzy, szczęści, powodzi! Dobra kobita z Ciebie :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Agnieszko-dobrego 2014 r Ci życzę:)!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2014, duzo zdrowka,samych szczesliwych chwil, I radosci tworzenia. Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 6. wspanialy bukiet pomyslnego Nowego Roku

  OdpowiedzUsuń