poniedziałek, 16 września 2013

I urodziny MyCork Artystycznie

W niedzielę 15 września b.r.  projekt który koordynuję MyCork Artystycznie dla stowarzyszenia MyCork obchodził swoje I urodziny. Były to 10 warsztaty, które składy się z dwóch części:
Część I
- urodzinowy tort /sponsorowany przez Aleksandra Cakes/; piękny i bardzo smaczny :)


Tort zawierał  ręcznie robione elementy artystyczne wykonane przez Panią Aleksandrę. Była też tortowa fontanna i odśpiewane urodzinowe 100 lat :)


- krótka historia naszych warsztatów w postaci prezentacji którą możecie zobaczyć tutaj


- podziękowania dla dotychczasowych Gości prowadzących zajęcia oraz osób, które pomagały mi przy organizacji warsztatów.


12 osób otrzymało wydrukowane podziękowanie oraz aniołka z masy solnej wykonanego przez Anielina


Każdy uczestnik warsztatów otrzymał  również pamiątkowy dyplom :)

Część II


- to warsztaty, których motywem przewodnim była koniczynka każdy uczestnik do wyboru mógł wybrać jedną z technik rękodzieła, takich jak:
- szydełkowanie, które prowadziła Anna z bloga Kot Bury , której grupa robiła koniczynkową girlandę;


- scrapbooking, które prowadziła Kamila z bloga Fajna Mysza która pokazała jak zrobić kartkę tzw. kopertówkę z koniczynką z origami.


- decoupage, które prowadziłam ja, w trakcie tych zajęć ozdabialiśmy jedną z trzech rzeczy do wyboru: zakładkę do książki, magnes na lodówkę lub breloczek w kształcie koniczynki.


Mężczyźni również zdali egzamin z rękodzieła :) Tomek z Krzyśkiem pod czujnym okiem Kamili zrobili piękne karteczki a Paweł prezes stowarzyszenia MyCork u Ani szydełkował koniczynki i muszę powiedzieć że super sobie poradził :)


Oprócz słodkiego toru mieliśmy też tort malowany o którym pisałam tutaj, który był naszą urodzinową dekoracją :)


Miłą niespodzianką były dla mnie podziękowania od Stowarzyszenia MyCork za koorynację tego projektu i wręczone przez samego prezesa Pawła Świtaj piękne prezenty.


Kubek z logo MyCork Artystycznie i moją fotografią wykonaną na plenerze MyCork foto Klub przez Mariusza Kalinowskiego. Dostałam także cudny bukiet kwiatów oraz biżuterię. Prezes wręczył mi także pamiątkowe podziękowanie oraz koszulkę z logo MyCork i moim nickiem z forum. Koszulka ta jest dla mnie wielkim wyróżnieniem bo takie koszulki mają tylko członkowie stowarzyszenia a aktualnie ja do nich nie należę.


Dziewczyny z grupy MyCork Artystycznie też przygotowały dla mnie niesamowitą niespodziankę


Kamila zrobiła piękny scrapbookingowy album ze zdjęciami ze wszystkich dotychczasowych warsztatów, z drobnymi szczegółami z poszczególnych warsztatów.  Do tego dziewczyny dołączy voucher to mojego ulubionego sklepu artystycznego w Cork.


Bardzo dziękuję za te piękne i wyjątkowe prezenty


Na warsztatach była bardzo radosna i miła atmosfera a wszystko to dzięki niesamowitym ludziom których spotkałam i którzy uczestniczyli w tych warsztatach.
Nie było by tych warsztatów gdyby nie stowarzyszenie MyCork, które finansuje wszystkie materiały potrzebne na warsztaty oraz goście którzy wolontaryjnie prowadzą wszystkie warsztaty.
Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim  za poświęcony czas i okazaną pomoc.
Szczególnie dziękuje Ani - Kot Bury, Kamili, Marii, Ani K, Tomkowi oraz Piotrowi oraz pani Aleksandrze za wyjatkowy tort. Dziękuję również prezesowi i wszystkim członkom stowarzyszenia MyCork za obecność na warsztatach.


A jak było dokładnie możecie zobaczyć na filmiku autorstwa Tomasza Piwońskiegooraz zdjęciach Piotra Słotwińskiego, które możecie zobaczyć tutaj

Dzisiaj o godzinie 18.00 będę gościem polskiego radia w Irlandii ETER.fm 


zapraszam do wysłuchania programu o warsztatach :)


9 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  szkoda tylko, że nie mieszkam w Cork i nie mogę brać udziału w tak cudownych wydarzeniach...
  Ale jeszcze raz gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aga jesteś wspaniała, i chwała Ci za to wszystko, gratuluję za wspaniałą pracę, zaangażowanie, niesamowite. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję rocznicy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje! kolejnych owocnych lat!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super!!! cudeńko wyczarowałaś

  OdpowiedzUsuń
 5. Tort wspaniały1Bardzo atrakcyjnie ozdobiony!
  Wyjątkowe są takie spotkania,cudnie,że jesteście tam razem,mając wspólne hobby:)Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń