poniedziałek, 10 września 2012

Pierwsze spotkanie MyCork Artystycznie w Cork - scrapbooking kartka oklicznościowa

Czytając Wasze blogi i grupy scrapoobingowe na facebboku, pomyślałam sobie, że fajnie byłoby stworzyć taką grupę w Cork, aby móc wspólnie się spotykać i razem tworzyć.
Wiem, że taka grupa jest w Dublinie jednak z Cork do Dublina to prawie 300 km.
Zaproponowałam taki projekt Stowarzyszeniu MyCork, które go zaakceptowało i przekazało środki finansowe na zakup materiałów. Pierwsze spotkanie w ramach MyCork Artystycznie odbyło się wczoraj t.j 9 września na które przybyło 15 uczestniczek i trwało prawie 5 godzin.

Na osobę prowadzącą i gościa spotkania zaproponowałam Martę z bloga Maremi's Small Art która, zgodziła się poprowadzić spotkanie i podzielić się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami.
Na warsztatach zrobiłyśmy po dwie karteczki, z których część została przekazana dla Stowarzyszenia MyCork na cel charytatywny.
Profesjonalnie przygotowana z dużą wiedzą i umiejętnościami Marta chętnie każdemu pomagała i objaśniała tajniki robienia kartek.

W przemiłej atmosferze, powstały przepiękne karteczki, które możecie zobaczyć poniżej

A to moje dwie karteczki które zrobiłam na warsztatach

Oczywiście nie mogło braknąć niebieskości :)

Spotkanie było bardzo udane i z niecierpliwością będę czekać na kolejne :)
Chciałabym aby te spotkania były prowadzone przez różnych gości, były cykliczne i dotyczyły różnych dziedzin rękodzieła. Więc jeśli któraś z Was chciałaby poprowadzić takie warsztaty to serdecznie zapraszam i proszę o kontakt.
Szczególne podziękowania kieruję do Marty, która świetnie poprowadziła warsztaty i jest mi bliska jak siostra której nigdy nie miałam :) oraz Stowarzyszeniu MyCork za przekazane środki finansowe.

Relację ze spotkania Marty możecie przeczytać tutaj a zdjęcia ze spotkania możecie zobaczyć tutaj

Ponieważ samej trudno jest mi się zdecydować nazwę w konkursie mojego rękodzieła zachęcam Was do udziału w mojej ankiecie, która znajduje się na moim blogu w pasku bocznym po lewej stronie, gdzie zamieściłam tam wszystkie Wasze propozycje :) Jest to ankieta wielokrotnego wyboru.


8 komentarzy:

 1. Takie spotkania są bardzo ciekawe:))A karteczki prześliczne:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Agus az sie zarumienilam gdy przeczytalam o sobie :) jestes kochana, to bardzo mile slowa. Jeszcze raz dziekuje Ci za weekend i cala reszte ! Buziaki, no a karteczki pierwsza klasa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczki wyszły świetne:) Super pomysł z tym zorganizowaniem takiego spotkania:)

  A co do nazwy no to eh.. nie żebym była egoistką, no ale te nazwy, które zaproponowałam podobają mi się najbardziej bo odzwierciedlają to co ja czuję patrząc na twe dzieła, więc mam nadzieję, że wybaczysz - zagłosowałam sama na siebie;P

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała inicjatywa, gratuluję! Aż mi żal, że mnie tam nie było. A karteczki rewelacyjne :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłe spotkanie i piękne karteczki!

  OdpowiedzUsuń
 6. No widzę że spotkanie się udało:)super tak spotkać się z bratnimi duszami:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super inicjatywa, trzymam kciuki za kolejne spotkania :) Kartki świetne!

  OdpowiedzUsuń