niedziela, 27 stycznia 2013

Pokaz decoupage

Wczoraj byłam na  pokazie decoupage w jednym z  artystycznych sklepów  w Cork.
Na pokaz ten wybrałam się razem z dwiema koleżankami z pracy, które dostały zaproszenie na smsa.  Byłam bardzo ciekawa co nowego zobaczę i jak Irlandki ozdabiają przedmioty tą metodą.


Na miejscu zgromadziło się kilka osób i pani sprzedawczyni, która swoją wiedzę i praktykę na temat decoupage zdobyła dzień wcześniej. Prowadząca pokazała uczestnikom jak można zrobić obraz z komiksów, ozdobić ramkę gazetą  czy okleić papierowe pudełko ozdobnym papierem.


Zaprezentowała też papiery i kleje dostępne w sklepie. Niestety na zadane pytanie odnośnie lakieru to spękań pani nie umiała odpowiedzieć.


Dla mnie była to bardziej promocja materiałów dostępnych w sklepie do decoupage papierów, farb i klejów niż sam pokaz. Jednakże dowiedziałam się, że można używać również innego kleju do przyklejania tych papierów, który jest  o wiele tańszy niż klej do decoupage.
Ogólnie się rozczarowałam bo spodziewałam się profesjonalistki od której mogłabym się dowiedzieć coś nowego, również koleżanki które nigdy się tym nie zajmowały były zawiedzione.

9 komentarzy:

 1. No cóż, Masz absolutnie rację twierdząc,że była to po prostu promocja.Ale uważam ,że nie do końca było to uczciwe.I wątpię czy w ten sposób ta Pani zrobiła sobie pozytywną reklamę.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie i cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Poszłabym na taki pokaz ale profesjonalny.pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Sprzedawcy stosują różne sztuczki ściągnięcia klientów, nie zawsze uczciwe. Pozdrawiam ☺☺☺

  OdpowiedzUsuń
 4. No to nie ładnie:(Ja czułabym się troszkę oszukana:(

  OdpowiedzUsuń
 5. No cóż przerost formy nad treścią:( Ale tak się zdarza. Czasem ktoś nauczy się przyklejać serwetkę i uważa, ze już może robić na tym interes. Widziałam takie wytworki i aż wstyd mi było. Brak pokory. Pozdrawiam cieplutko. Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tam, oj tam ;)
  A tak na marginesie od kilku dobrych lat nie używam klejów do decu - serwetki przyklejam lakierem a papiery wikolem. Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 7. ale bym chciała być na takim pokazie, to musi być super doświadczenie :)

  OdpowiedzUsuń