środa, 25 lutego 2015

Przeprowadzka w pracowni:)

Ostatnie dwa dni spędziłam na przemeblowywaniu mojej pracowni, ponieważ mój kącik już dawno okazał się za mały to ciągle brakowało mi miejsca na moje rzeczy. Przybywało mi pudełek, które upychałam wykorzystując każdy wolny kąt w mojej pracowni. Efekt tego był taki, że nie mogłam nic znaleźć co mnie bardzo irytowało. Od dawna myślałam, więc o przemeblowaniu a właściwie dokupienie szafy, która by pomieściła moje skarby. Trudnością w mojej pracowni są skosy, przez co nie jest ona zbyt ustawna. 


Pewnego dnia podczas wizyty Anety i Marcina przedstawiła im swój pomysł o dorobieniu biurka i kilku półek w pracowni. Poprosiłam Marcina czy mógłby mi wyciąć blat biurka tak aby dopasować go do reszty mebli, aby zyskać więcej miejsca na biurku, które było już zbyt zastawione. Aneta z Marcinem zaproponowali mi abym swój warsztat pracy przeniosła na drugą stronę, gdzie nie ma skosów, przez co zyskam większą przestrzeń. Na początku byłam sceptyczna do tego pomysłu bo nie chciałam, żeby łóżko było od razu widoczne po wejściu do pokoju, jednak po przemyśleniu spodobał mi się pomysł Anety i Marcina i zaczęłam przesuwanie mebli :)
Bałagan był okropny, gdyż dużo rzeczy nie miało swojego miejsca. Po przemeblowaniu zyskałam całą ścianę na półki. Wczoraj Marcin spędził cały dzień aby mi pomóc kupić odpowiednie materiały na półki a potem je zawiesił :)


To jest na razie wersja robocza, więc nie patrzcie na bałagan. Bo układanie moich skarbów zostawiam sobie na wolne dni :) czasu nie mam za dużo, bo już za miesiąc przyjeżdża do mnie mama z bratem na święta a potem przyjaciele, więc wszystko musi być zrobione :)


Marcin zrobi mi jeszcze składne biurko :) tylko wczoraj brakło mu już czasu :)
Cieszę, się ogromnie, że w końcu wszystko będzie miało swojej miejsce a Marcinowi bardzo dziękuję za poświęcony czas i pracę :)
Jak było u mnie przedtem, możecie zobaczyć TUTAJ

4 komentarze:

 1. Ładnie, kolorowo i tyle twórczego dobra na półkach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać ze półki bardzo się przydały, wszystko ma swoje miejsce, a pracownia zyskała chyba więcej przestrzeni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiosenne porządki na całego :)
  nowa energia, nowe pomysły - teraz tylko można czekać na efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna pracownia,a ile fajnych rzeczy na tych półkach:))

  OdpowiedzUsuń