niedziela, 21 kwietnia 2013

Kabaret Paranienormalni w Cork

W sobotę, 20 kwietnia b.r., sala School of Music w Cork wypełniła się po brzegi publicznością która przybyła na występ Kabaretu Paranienormalni, który wystąpił z programem "Szybcy i Śmieszni".Już od pierwszych chwil kabaret nawiązał świetny kontakt z publicznością i swój występ rozpoczął od zaproszenia polskiej społeczności do powrotu do kraju. W odpowiedzi na tę propozycję cała sala głośno się roześmiała


Następnie Paranienormalni pokrótce przedstawili zabawne historyjki związane ze znajomością języka angielskiego i swojego pobytu w hotelu, dla tych natomiast którzy nie posługują się dobrze tym językiem dali dobrą wskazówkę: gdy czegoś się nie rozumie, wystarczy zawsze zapytać "really"?


Nie zabrakło też skeczu z hitem zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie", który został przedstawiony w różnych wersjach muzycznych przez Roberta, najlepszy głos w kabarecie. W swoim programie Paranienormalni, przedstawili  zupełnie nowe postacie: sfrustrowanego boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia oraz psychologa sportowego. Pacjenci doktora Prozaka, a także "Robert Makłowicz" i "Dorota Gardias" również bawili publiczność w Cork.


Nie zabrakło także królowej rozrywki której nie mogła doczekać się cork-owska publiczność, czyli legendarnej Mariolki i jej rozmowy ze swoją przyjaciółką Gabryśką. Widzowie gromkimi brawami nagrodzili występ kabaretu, w zamian za to doczekaliśmy się bisu, w którym pasażerowie lecą najtańszymi liniami lotniczymi o nazwie „Biedronka Airlines”. Kabaret dostarczył corkowskiej Polonii ponad 2 godziny świetnej zabawy i ogromną dawką śmiechu.


Po występie każdy fan kabaretu mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz kupić płytę dvd.


 Kabaret założony został w 2004 roku w Jeleniej Górze.

 

Obecnie  jest  to jeden z popularniejszych kabaretów w Polsce, który można zobaczyć w wielu realizacjach telewizyjnych. Jedną z najbardziej znanych postaci wykreowanych przez Paranienormalnych jest blondynka Mariolka, grana przez Igora Kwiatkowskiego.

4 komentarze:

  1. Fajne Kabarety jeżdżą za fajnymi Ludźmi. Tak sobie pomyślałam,patrząc na te zdjęcia:)))))
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Paranienormalni to mój ulubiony kabaret, niedawno sama miałam tą przyjemność być na ich występie w Ursusie i mimo że znam sporą część ich repertuaru występ na żywo był prześmieszny i autentycznie bolał mnie brzuch ze śmiechu błazenady Igora rozkładają mnie na łopatki :D Ze zdjęć wnioskuję że dobrze się bawiłaś a zdjęcia z chłopakami bardzo Ci zazdroszczę. Dzięki że o mnie pamiętasz.
    Pozdrawiam cieplutko

    OdpowiedzUsuń