niedziela, 15 marca 2015

II Irlandzki kabareton w Cork

W niedzielny wieczór 15 marca b.r. wybrałam się do Cork School of Music na II Irlandzki Kabareton. Na jednej scenie wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B oraz Tomasz Jachimek. Corkowską publiczność przywitał Tomasz Jachimek, który zapytał zgromadzonych widzów "Czy macie korki w Corku?"


Po czym w dowcipnym stylu opowiedział co słuchać w Polsce i jakie przygody spotkały go w drodze do Irlandii. Pan Tomasz nawiązał świetny kontakt z publicznością i nie oszczędził komentarzy dla spóźnialskich. Na scenę zaprosił również członka stowarzyszenia MyCork, Gertrudę, która robiła fotorelację z kabaretonu. Po swoim występnie pan Tomasz zapowiedział kolejnych gości czyli kabaret Łowcy.B, którzy ostatni raz wystąpili w pełnym składzie, ponieważ Paweł i Mariusz opuszczają szeregi kabaretu. Mariusz wystąpił w swoim tradycyjnym żółtym już zniszczonym sweterku, wspominając swój ostatni pobyt w Cork oraz czasy studenckie i powstanie kabaretu.


Publiczność bawiła się przy takich skeczach  Łowców. B jak: "Lekcja angielskiego", "Zabawa w chowanego" "Noc Muzeów" podczas której zwiedzający oprowadzani byli po wystawie pt: "Mieszkańcy Cork i okolic w pierwszej połowie XXI wieku".


Po występie Łowców. B Tomasz Jachimek przedstawił kilka "opowiadań erotycznych", po czym zapowiedział kolejny kabaret Młodych Panów, którzy bawili corkowską publiczność m.in takimi skeczami  jak " Dzień po dniu", "Nabór do policji"


 czy "Zmiana płci".


Była to trzygodzinna dawka śmiechu i dobrego humoru.


Po występach można było kupić płyty dvd ulubionego kabaretu, zdobyć autograf swoich ulubieńców lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.


 Z kabaretem Młodych Panów oraz z Łowcami.B


Bawiłam się świetnie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz