środa, 16 października 2013

Przylot do Krakowa i urodziny brata

Jestem już w Krakowie :) Irlandia pożegnała mnie słońcem a w Krakowie już nie padało Na lotnisku czekała na mnie moja przyjaciółka Aneta z Darkiem, którym bardzo dziękuję za odbiór :)
Podróż minęło bez problemowo a podczas podróży towarzyszył mi pan Zygmunt Miernik, który  tydzień temu przyjechał do Irlandii na zaproszenie Polskiego Klubu Patriotycznego.
Relację ze spotkania możecie przeczyta tutaj 
Zygmunt Miernik jest prezesem Ogólnopolskiego Ruchu Obrony Bezrobotnych, działa również w Ruchu Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych "Niezłomni". Ostatnio znany w mainstreamowych mediach m.in. z "protestu tortowego" na procesie gen. Czesława Kiszczaka. Pan Zygmunt to bardzo sympatyczny i pogodny człowiek wokół którego w samolocie zgromadziła się gromadka dzieci :)


Dzisiaj mój brat Paweł ma 35 urodziny z tej okazji zrobiłam dla niego słodki bukiet ze zdrapkami, w bukiecie miały by też kupony totolotka ale niestety w pobliskim sklepie była awaria maszyny :(
Brat lubi grac w różne gry stąd taki pomysł na bukiet :)


Na bukiecie jest napis spełnienia marzeń oraz symbole szczęścia: kominiarz i czterolistna koniczyna :)

 

A to już Jubilat oglądający prezent :)


Brat otrzymał też symboliczny tort :)  pan Zygmunt powiedział mi abym nie wręczała tortu bratu tak jak on sędzinie na procesje gen. Kiszczaka, bo tak się wręcza  tort tylko osobom których się nie lubi :)
Każdy z nas ma parę takich osób i  ja chętnie bym rzuciła tortem w kilka z nich :)


Na spotkaniu otwartym z panem Zygmuntem w Cork miałam okazję wreczyc mu symboliczny tort przygotowany przez panią Aleksandrę Cakes.


Pani Ola ufundowała również tort na I urodziny MyCork Artystycznie o których pisałam tutaj.  Wszystkie torty i dekoracje tortów wykonane przez panią Olę są ręcznie robione. Inne dzieła pani Oli możecie zobaczyc tutaj
Dziękuję Wam za wszystkie komentarze pod poprzednim postem i życzenia miłego pobytu :) 

4 komentarze:

 1. Swietne torty i bukiet :) Wszystkiego najlepszego dla brata :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz jesteś dwa kroki ode mnie. Śliczny i oryginalny bukiecik:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego urlopu, odpoczywaj, spaceruj i pokaż zdjęcia naszej polskiej jesieni, czekamy, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bukiecik rewelacyjny, a tort niesamowity aż mi ślinka cieknie.

  OdpowiedzUsuń