poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Kolorowy bukiet jako podziękowanie

Ten bukiet został zamówiony przez moją stałą klientkę :) miał być duży  w takiej  filiżance  bo przeznaczony dla grona pracowników ośrodka jako podziękowanie za okazaną pomoc. 
Niestety takiej dużej wiklinowej filiżanki już nie miałam, więc wykorzytsałam pudełko które dostałam od Ewy i  przerobiłam je na wazonik :) Zmieściło się w nim ponad pół kilo słodkości, więc na pewno starczyło ich dla każdego pracownika :)


Bukiecik jest kolorowy bo życie czasami bywa szare i smutne, zwłaszacza  widzą to Ci którzy na codzień pracują z ludźmi, którzy tej pomocy potrzebują. 


Ale i nam zdarzają się gorsze dni więc niech ten kolorowy bukiecik będzie dla nas wszystkich na poprawę humoru :) Coraz mniej  jest dzisiaj osób, które po otrzymaniu pomocy wracają z podziękowaniami a jest to bardzo miłe i na pewno potrzebne, bo słowo dziękuje przecież nic nie kosztuje a znaczy tak wiele.
Wszystkiego dobrego :)

5 komentarzy:

 1. dokładnie, usłyszeć dziękuje to ogromna nagroda :) a bukiet cudny

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację - ludzie coraz mniej dbają o relacje... a tak niewiele potrzeba, żeby było miło...
  A bukiet wyszedł rewelacyjnie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Słowa proszę, dziękuję, przepraszam są jak "magiczny klucz" otwierają serce, wywołują uśmiech, przywołują łzy... Dobrze że są ludzie którzy noszą cały zestaw tych "kluczy" ze sobą :)
  Piękny bukiet. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń