wtorek, 5 marca 2013

Wywiady i wyróżnienia :)

 
 Po raz kolejny relacja z  warsztatów MyCork Artystycznie, które prowadzę została opublikowana w polonijniej, irlandzkiej prasie: Polska Gazeta, nr 08 z 25.02.2013 r. :) Tym razem była to moja relacja z ostanich warsztatów decoupage :)


Po warsztatach sklep Carmen uległ oblężeniu i praktycznie cały towar decu został wykupiony a nawet były jego braki :)
Jest mi bardzo miło, że warsztaty cieszą się takim zainteresowaniem i dziewczyny chcą potem same coś tworzyć :)
Już w najbliższą niedzielę odbędą się kolejne warszaty, tym razem będziemy robić ozdoby wielkanocne, takie jak palmy i drzewka. Będziemy robić je pod czujnym okiem pani Marii Dudek o której wiecej możecie przeczytać tutaj


Lista chętnych uczestniczek na warsztaty jest już pełna :) Po warsztatach na pewno napiszę dla Was relację i pokaże co udało nam się zrobić:)
Chciałam jeszcze bardzo podziękowac Eli17 za wyróżnienie mojego bloga, jest mi niezmiernie miło :)


Ela to kobieta, która ma głowę pełna pomysłów i potrafi stworzyć karteczkę na każde wyzwanie :)
Tym razem chciałabym wyróżnić Was wszystkich, którzy prowadzicie blogi, bo w każdym z nich znajduję coś wyjątkowego.
Dziękuję za Wasza obecność i wszystkie Wasze komentarze, które bardzo mnie wzmacniają i świadczą o tym, że jesteście ze mną :) Tak mi dzisiaj przyszła do głowy taka myśl, że są tacy znajomi, kiedyś bardzo bliskie mi osoby, że przez 2-3 miesiące nie mają czasu, napisać choć jednego słowo, smsa, emaila itp, nie mówiąc już o czytaniu mojego bloga czy telefonie. Brakuje im czasu? chęci? ochoty a może za bardzo są zajęci swoimi sprawami, trudno powiedzieć. Na szczęście jest ich niewiele :) stwierdziłam, że nie ma sensu ciągle pierwszej podtrzymywać takich kontaktów, które już właściwie dawno zamarły. W końcu jeśli ktoś się obudzi to będzie wiedzieć jak mnie znaleść :) A Wy codziennie obdarzacie mnie dobrym słowem, za które jeszcze raz bardzo dziękuję :) I jeszcze chciałam serdecznie pozdrowić moich stałych, wiernych czytelników a w szczególności moją przyjaciółkę Anetę, która chciałaby codziennie czytać moje nowe notki :) Jeśli mam za długą przerwe w pisaniu to dostaję smsowe upomnienie ;), że się obijam i mam uzupełnić bloga :) Więc dzięki niej staram się pisać regularnie :)
Dodam jeszcze, że Aneta kiedyś wogóle nie zainteresowana rękodziełem teraz robi cudne bransoletki :) Na razie jeszcze nie pisze bloga ale kto wie, może kiedyś zacznie :) i poznacie ją w blogowym świecie.
Mam obiecaną bransoletkę na urodziny, więc na pewno się Wam pochwalę jak ją dostanę :)
Anetko, dzięki za wszystko i Wam dobre duszyczki (bo wiem, że niestety czytają mnie też te niedobre brrr)
Miłego dnia

6 komentarzy:

 1. To prawda...przyjaźń ponad wszystko. Pozdrawiam wiosennie BeA

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie ,że sklepik miał takie oblężenie bo fajnie jest wiedzieć,że ludzie doceniają rękodzieło.Pozdrawiam Cię serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. No gratuluję kochana!!!
  a palmy są piękne, czekam na prezentacje na blogu:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dziwi mnie Twoja radość, z tak ogromnego zainteresowania zajęciami.To najlepsza nagroda chyba dla organizującego takie przedsięwzięcie.
  Gratuluje i życzę nadal takiego powodzenia.
  Gratuluję również wyróżnienia.
  A co do reszty opisanej prze Ciebie wypada tylko się zgodzić. Wiesz Kochana nic na siłę.Zapewne nie chciałabyś tak samo jak i ja, aby ktoś odzywał się nie z wewnętrznej potrzeby a z jakiegoś przymusu.
  Jeżeli nie czuje takiej potrzeby, to może i lepiej niech nie odzywa się wcale.Ja tak myślę.
  Moc serdeczności i pozdrowień posyłam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć Aguś! Gratuluję sukcesu waszym warsztatom! Szkoda, że tak do Was daleko.. A co do kontaktów przyjacielskich - delikatna to sprawa, ale przede wszystkim musi być szczerość i prawdziwe chęci:)
  Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń