piątek, 13 kwietnia 2012

Niespodzianka urodzinowa od przyjaciół :)

Dzisiaj odwiedziłam moją przyjaciółkę Anetę i jej lubego Darka :)
Aneta to moja wieloletnia przyjaciółka :) znamy się od 4 klasy szkoły podstawowej czyli jakieś 25 lat. Możemy już zatem świętować srebrny Jubileusz naszej przyjaźni :) Że tyle razem ze sobą wytrzymałyśmy to świadczy tylko o tym, że przyjaźń ta jest prawdziwa na dobre i złe. Bo obie jesteśmy uparte jak baran i byk :) i bardzo się różnimy ale o wiele więcej nas łączy :)
O Anecie pisałam już troszkę tutaj.
Od rana przez cały dzień Aneta trzymała mnie w niepewności, około 10.00 zadzwoniła do mnie z pytaniem czy mam jutro wolne od 14.00 do 17.00. Ledwo co odpowiedziałam, szybko się pożegnała nic nie mówiąc o co chodzi, po co mam mieć te 3 godziny wolne.
Pomyślałam sobie, że może chce mnie wyciągnąć na jakąś wystawę albo masaże :)
Wieczorem kiedy się już zobaczyłyśmy zaczęłam ją podpytywać ale nic nie chciała powiedzieć więc tym bardziej ciekawość mnie zżerała co on wymyśliła. Czekałyśmy na powrót Darka i dopiero wtedy dowiedziałam się, że czeka na mnie niespodzianka :) A był to prezent urodzinowo - imieninowy.
Oto co dostałam:

Stemple urodzinowe z kolorowymi tuszami

nożyczki i dziurkacz z piękną różą

I wielka niespodzianka na którą czekałam od rana a mianowicie zaproszenie na warsztaty scrabookingowe pt "kartka Okolicznościowa" które odbędą się już jutro :)

Prezenty trafione w 10 bardzo mi się przydadzą i bardzo się z nich cieszę. Takie warsztaty zawsze mi się marzyły i nigdy bym nie wpadła na to, że Aneta wymyśli coś takiego dla mnie na prezent :) Byłam bardzo zaskoczona i niesamowicie ucieszona :)
Kochani Anetko i Darku bardzo Wam dziękuje za ten fantastyczny prezent :) Jesteście niesamowici :) teraz już chcąc nie chcąc będziecie ode mnie otrzymywać tylko kartki robione przeze mnie ;)

I na koniec cytat Paulo Coelho — Zahir
"Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują cię, cieszą się z twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu."

Życzę Wam tylko prawdziwych przyjaciół takich jakich ja mam :) którzy są ze mną jak dobrze mi się wiedzie i jak pojawiają się trudne chwile.
Dziękuje Wam, że jesteście!

10 komentarzy:

 1. super prezenty :) a warsztatów zazdroszczę :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Super prezenty! Sprytnie to wymyślili :-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję przyjaciółki! Prezenty piękne, widać, że wie co lubisz. Pozdrawiam i życzę duuuużo weny, bo szczęście już masz;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To się nazywa prezent! a przede wszystkim PRZYJACIÓŁKA!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne... To prawda o przyjaźni...
  To taki bezcenny dar mieć wokół siebie ludzi,którzy potrafią cieszyć się również z naszych sukcesów ale i wesprzeć wtedy kiedy nam szczególnie smutno.
  Gratuluję takiej przyjaźni:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne prezenty :-)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniali przyjaciele, pogratulowac tylko :) ciesze sie Twoim szczesciem Agusiu :)

  OdpowiedzUsuń