niedziela, 5 lutego 2012

Spotkanie z premierem Irlandii

W piątek do mojej pracy przybył z wizytą premier Irlandii Enda Kenny który był na spotkaniu z lokalnymi biznesmenami w okolicznym miasteczku.
Nasz szef zaprosił premiera na spotkanie z pracownikami, firma jest duża bo w samym Cork zatrudniająca ok 2000 osób. Jest też międzynarodowa mająca swoje odziały na całym świecie i zatrudniająca ludzi niemal z całego świata. Choć jest to firma amerykańska to od ponad 20 lat istnieje jej odział w Irlandii.

pracownicy na przemówieniu premiera

Kiedy 6 lat temu zostałam tam zatrudniona na moim dziale w większości zatrudnieni byli Polacy, teraz podczas kryzysu jest znaczna przewaga Irlandczyków. Wciąż jednak w firmie jest dużo ludzi różnych narodowości i nie jest ważne z jakiego kraju się pochodzi każdy jest traktowany tak samo.
W swojej wypowiedzi premier powiedział, że "idąc do pracy każdego dnia nie robią tego tylko dla siebie, ale również dla kraju". Wiele razy w swoim przemówieniu wspominał jak ważne jest IT i koncepcja "cloud computing".
Na koniec spotkania premier powiedział, że chciałby aby Irlandia została najlepszym krajem do robienia biznesu i była światowym centrum "cloud computing".

premier Irlandi Enda Kenny żegnający się z pracownikami

Po zakończeniu spotkania premier uściskiem dłoni żegnał się z pracownikami, uścisnął również i moją dłoń :) Niestety nie mam zdjęcia z tego momentu :(

8 komentarzy:

 1. Musiało to być bardzo wspaniałe uczucie.Każdy lubi czuć się doceniany.A taka wizyta o tym świadczy:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłe uczucie być na takim spotkaniu,u już uścisk dłoni!!!Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 3. PRZEPRASZAM AGO-CZY DOSTAŁAŚ MÓJ MAIL:))POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję dostania się do finału na artystyczny blog:))) Ja mam ostatnio taki spóźniony zapłon:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ho, ho, ho.... to już coś, jak sam premier ściska Ci rękę:))szkoda, że nie masz tego na zdjęciu:))

  OdpowiedzUsuń
 6. AGO PISAŁAM DO CIEBIE...COŚ WIDOCZNIE NIE TAK Z TA POCZTA....A MOŻE WRZUCA MNIE W SPAM?,,,,MAM DO CIEBIE TECHNICZNA PROŚBE....CO MUSZE ZROBIĆ ABY MIEĆ U SIEBIE...STATYSTYKĘ KOMENTARZY,,,PRÓBOWAŁAM ...ALE NIE IDZIE MI:)))POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń